„Lietuva, kaip ir kitos Europos ir pasaulio šalys, turi žirgų sporto tradicijas. Tuo 2023 metais galėjo įsitikinti daugiau kaip 5 000 hipodromuose apsilankiusių ir daugiau kaip 16 000 jas tiesioginėse transliacijose internetu stebėjusių žiūrovų. Per metus surengėme 17 lenktynių, kuriose veržlumu rungėsi per 60 ristūnų. Reitingais, prizininkais, jaunai ir suaugusiais ristūnais žirgais bei naujais vardais domisi vis daugiau visuomenės.

Rodykime ir didžiuokimės puoselėjama ristūnų veisle, su šiais žirgais dirbančiais treneriais ir vadeliotojais – tuo, ką Lietuva, kaip ir kitos ristūnų žirgų sporto tradicijomis besididžiuojančios šalys, pavyzdžiui, Švedija ar Prancūzija, turi. Norime šį elitinį sportą grąžinti bendruomenei ir visiems tiems, kurie myli žirgus, svajoja vėl ir vėl pajusti, ką reiškia būti šalia šių nuostabių gyvūnų. Laikas hipodromuose šeimoms, seneliams, jaunuoliams tebūna skirtas pažinimui, įsitraukimui ir pramogai.

Būkime aktyvūs ir matomi, tęskime tai, ką šiais metais sėkmingai pradėjome: auginti mūsų sekėjų socialiniuose tinkluose skaičių, kuo įvairesnėmis priemonėmis ir kanalais informuoti apie mums ir visuomenei svarbius įvykius, kurti reginį ir nuotaikingą šurmulį į lenktynes atvykusiems žiūrovams, plėsti ryšius su ristūnų sporto asociacijomis Europoje ir dar daug kita.

Besibaigiantys metai iš tiesų buvo įspūdingi. Dėkoju kolegoms, treneriams, vadeliotojams, ristūnų žirgų mylėtojams ir visiems, kurie 2023 metais buvo kartu ir tapo mūsų draugais bei rėmėjais.

RLŽL direktorė
Joana Kėrytė